Język angielski - Nowczesna Metoda - Helen Doron

Języki obce » Język angielski - Nowczesna Metoda - Helen Doron

Didi the Dragon jest zabawnym, twórczym i bardzo obrazowym wprowadzeniem do języka angielskiego. Dzieci przenoszone są przez Didi i jej przyjaciół w świat wyobraźni poznając przy tym fantastyczne historie. Próbują też znajdować odpowiedzi dla różnych zagadnień, rozwijając dzięki temu swoje słownictwo. Powtarzanie bodźców słuchowych i wzrokowych pozwala na zapisanie słowa oraz całej frazy w pamięci długoterminowej, pogłębiając zdolności językowe dzieci w sposób prosty i szybki.

Angielskiego z Didi and Polly uczą wykwalifikowani nauczyciele, którzy  ukończyli specjalne szkolenie z zakresu nauczania dzieci języka angielskiego oraz stosowanych technik i metod nauczania dzieci.

Nauczanie języka angielskiego z wykorzystaniem różnych stylów poznawczych..

• Didi the Dragon oferuje dzieciom nadzwyczaj skuteczną metodę nauki języka angielskiego opartą na zabawie i twórczym przedstawianiu fabuły
  • Dzieci uczą się słownictwa poprzez kojarzenie dźwięków z obrazkiem. Pomaga im to rozpoznać podobne rzeczy i sytuacje również poza zajęciami lekcyjnymi .
  • Didi i jego przyjaciele, gdy mówią używają czystej, spokojnej i pozytywnej intonacji, co wzmacnia poczucie pewności przedszkolaków podczas nauki .
  • Didi uczy się angielskiego i wzbogaca swoje słownictwo jednocześnie z grupą w klasie, co tworzy silną więź pomiędzy Didi i dziećmi oraz zachęca je do wspólnej kontynuacji nauki.
  • Nasz program został napisany specjalnie dla grup przedszkolnych przez profesjonalnych pedagogów, lingwistów i muzyków skupionych
    wokół Helen Doron Educational Group, światowego lidera wczesnej edukacji językowej
  • Mamy ponad 25 lat doświadczenia w uczeniu angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym.
  • Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach świata.

• Program nauczania obejmuje 4 lata nauki.

• Gwarantujemy ciągłość nauki i stały, wysoki standard zajęć.

• Didi the Dragon Yellow    à     wiek 2 – 5 lat
  • Didi the Dragon Green     à     wiek 2 – 5 lat