Żłobek

Witamy na stronie Żłobka Rodzinnego w Wesołej.  Do współpracy zapraszamy Rodziców szukających przyjaznego otoczenia dla Swoich Maluszków! Naszą ofertę kierujemy do wszystkich Państwa, którzy regularnie lub od czasu do czasu potrzebują pozostawić swoją pociechę pod fachową opieką. Nasz Żłobek powstał z myślą o dzieciach, które cieszą się, gdy są z innymi dziećmi, mogą się razem bawić i uczyć.

Sukces w 10 Edycji Konkursu "Super Żłobek" organizowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa Nasz Żłobek Rodzinny zajął wysokie 8 miejsce wśród Żłobków Niepublicznych. W konkursie startowało 114 placówek z całej Warszawy.

Zapraszamy do naszego żłobka, w którym realizujemy autorski program edukacyjno-dydaktyczny - dostosowany do możliwości Maluszków, ich zainteresowań i etapu rozwoju.

• Pamiętamy o tym, że Wasze dziecko jest najważniejsze na świecie.
  • Zatrudniamy wykwalifikowane opiekunki, „ciocie” o wielkich sercach, które uwielbiają pracę z dziećmi.
  • Posiłki zamawiamy w renomowanej firmie cateringowej specjalizującej się

w przygotowywaniu posiłków dla maluszków. Rodzice mogą przynosić również własne jedzenie dla swoich pociech.

• Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-18:00.

Zapewniamy Maluchom prawidłowy rozwój poprzez organizacje im zabaw przy muzyce, zajęć plastycznych czy gimnastyki dla najmłodszych. Poprzez zabawę uczymy dzieci podstawy języka angielskiego oraz rozwijamy dziecięcą wyobraźnie czytając bajki.
Zapraszamy do spędzenia radosnych chwil w miejscu stworzonym z myślą o naszych pociechach, aby zapewnić im wspaniałą zabawę. Wszystko to pod czujnym okiem profesjonalnej kadry opiekunów oraz specjalnie przygotowanych salach z mnóstwem atrakcji takich jak maszyny do baniek czy basen z piłeczkami.
 Uczą się też codziennych, niezbędnych czynności, jak: mycia zębów, higieny osobistej i samoobsługi. Panie uczą również samodzielności i poszanowania praw innych, a wszystko w przyjaznej dzieciom atmosferze i w oparciu o specjalny program edukacyjno-wychowawczy.
Specjalnie dla Najmłodszych zakupiliśmy dostosowany do ich wieku i poziomu rozwoju plac zabaw, by nie było zagrożenia upadkiem z wysokości. Mogą się tam bezpiecznie bawić pod czujnym okiem wychowawczyń.
Podobnie zabawki i wszystkie sprzęty zostały tak pomyślane, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo małym dzieciom.